top of page
brzoskwinki, karteczki, milosc, o nas

LAZY  LUNCH TEAM

Kasia (mama Tosi i Hani ) i Monika (mama Piotrusia). Znają się od lat a poznały je ich dzieci. Obie zrezygnowały z pracy w korporacjach, bo ponad wszystko cenią sobie wolność i radość życia. Łączy je miłość do dobrego jedzenia, ogromnych fal, a od teraz także Lazy Lunch.

Lazy Lunch, założycielki, ceo, współwłaścicielki,

LUDZIE O LAZY LUNCH

Kiedy zrodził się pomysł na Lazy Lunch, chciałyśmy mieć pewność, że to co robimy jest dobre i naprawdę pomoże dzieciom. Dlatego poprosiłysmy o opinię specjalistów.

specjalista, lazy lunch, psycholog

Paulina Czuła

 Psycholog szkolny i przedszkolny;  diagnosta dzieci i młodzieży; trener TUS

"Pierwsze kroki, które dzieci stawiają w nowym miejscu często są ogromnym stresem. W takim procesie, gdzie budowana jest nowa przestrzeń bezpieczeństwa dziecka, szczegóły odgrywają bardzo ważną rolę.

Karteczki Lazy Lunch są symbolem przypominającym

o istniejącym już bezpieczeństwie jakim jest dom."

Dyrektorka

Agnieszka Maj-Kleszowska

Właściciel szkoły i przedszkoli

Aktive Kids

"Podczas adaptacji zarówno dzieciom jak i rodzicom towarzyszy szereg emocji. możemy wspierać dzieci na różne sposoby. Najważniejsze jest aby pokazać, że jesteśmy cały czas

z nimi, że jesteśmy z nich dumni, że mogą na nas liczyć. Każde słowo, każdy gest jest ważny."

drukarnia

Cookie Printers

Najfajniejsza drukarnia

"Papier Crush używany przy produkcji kartek Lazy Lunch, posiada certyfikaty FSC, jest wolny od GMO i zawiera 40% surowców wtórnych, w tym 15% odpadów z produkcji spożywczej. Dzięki temu można zredukować ślad węglowy, powstający podczas produkcji, o 20%. Wydruki wykonane są metodą cyfrową przy użyciu tonerów opartych na biomasie."

znak, certyfikat
bottom of page